Hlavní menu

Unilin – vášeň ke dřevu

Inovativní belgický výrobce kvalitních lamino desek (DTDL), vysokotlakých laminátů (HPL), MDF a DTD. Široká nabídka atypických formátů MDF desek.

Více informacíProdukty a dekory

Unilin – kreativní a udržitelná řešení pro každý projekt interiéru.

Inspirace z přírody, módy a architektury vytváří nadčasové vzory,
které pomohou vašemu projektu zářit.

Ekologická výroba
Desky se vyrábí z 90-100 % z recyklovaného dřeva.

Dekorativní panely

Dekorativní panely

Laminované desky (nosič standardní DTD P2, nehořlavá DTD, nehořlavá MDF, vlhkuodolná MDF, černá probarvená MDF), probarvené MDF a desky k opláštění stěn (Clickwall). Desky, které jsou trvanlivé, odolné proti poškrábání, stálobarevné a snadno se udržují.
Zobrazit produkty
HPL desky

HPL desky

Kolekce Unilin Evola – 195 jedinečných designů a textur
Vysokotlaké lamináty (umakarty) s velmi vysokou odolností proti poškrábání a nárazu. Struktury dřeva a kamene vypadájí nejen přirozeně, ale působí velmi realisticky.
Zobrazit produkty
Dřevotříska a MDF desky

Dřevotříska a MDF desky

Udržitelně vyráběné dřevotřískové desky a MDF standard nebo v kombinaci s jedinečnou vlastností – nehořlavé, odolné proti vlhkosti nebo se sníženým obsahem formaldehydu.
Zobrazit produkty
MDF desky k lakování

MDF desky k lakování

MDF připravené k lakování a malování, k dispozici v různých povrchových úpravách: s lakovaným filmem, s bílým základním nátěrem nebo bíle lakovanou podkladní vrstvou.
Zobrazit produkty
Clicwall

Clicwall

Clicwall je revoluční systém opláštění stěn využívající inovativní technologii kliknutí. Panely jsou k dispozici ve specifikaci FR (zpomalujcí hoření – fire retandant) a MR (odolné proti vlhkosti – moisture restistant).
Zobrazit produkty
ABS hrany

ABS hrany

Originální ABS hrany pro dokončení bočních ploch desek. Tl. 1 i 2 mm, standardní šíře 22, 23, 29, 33, 42, 44, 54, 66 a 120 mm.
Zobrazit produkty

Unilin – inovativní materiály pro designové použitíProzkoumejte naši kompletní nabídku povrchů a dekorů v našem on-line obchodě.

Materiály Unilin exkluzivně v on-line obchodě firmy HPL-Service.

Katalog
On-line obchod Unilin